2CD wydane w kartonowym pudełku z pulsującą diodą...

Nagrano na trasie koncertowej pomiędzy marcem a październikiem 1994

CD 1

Shine On You Crazy Diamond (Waters, Wright, Gilmour) (13:30)
Astronomy Domine (Barret) (5:25)
What Do You Want From Me (Gilmour, Wright, Samson) (4:10)
Learning To Fly (Gilmour, Moore, Ezrin, Carin) (5:06)
Keep Talking (Gilmour, Wright, Samson) (6:56)
Coming Back To Life (Gilmour) (6:31)
Hey You (Waters) (4:50)
A Great Day For Freedom (Gilmour, Samson) (4:20)
Sorrow (Gilmour) (10:30)
High Hopes (Gilmour, Samson) (7:48)
Another Brick In The Wall Part II (Waters) (6:50)

CD 2

Speak To Me (Mason) (2:28)
Breathe (Waters, Gilmour, Wright) (2:40)
On The Run (Gilmour, Waters) (3:41)
Time (Mason, Gilmour, Waters, Wright) (6:48)
The Great Gig In The Sky (Wright) (5:51)
Money (Waters) (8:46)
Us And Them (Waters, Wright) (7:08)
Any Colour You Like (Gilmour, Mason, Wright) (3:19)
Brain Damage (Waters) (4:02)
Eclipse (Waters) (1:38)
Wish You Were Here (Waters, Gilmour) (5:40)
Comfortably Numb (Gilmour, Waters) (9:10)
Run Like Hell (Gilmour, Waters) (7:58)

Muzycy: David Gilmour - gitara, śpiew
Nick Mason - perkusja
Rick Wright - instrumenty klawiszowe, śpiew
Jon Carin - instrumenty klawiszowe, śpiew
Dick Parry - saksofony
Guy Pratt - gitara basowa, śpiew
Tim Renwick - gitara, śpiew
Gary Wallis - perkusja
Sam Brown, Claudia Fontaine, Durga McBroom - śpiew (backing vocals)

Realizacja: James Guthrie
Produkcja: James Guthrie i David Gilmour

Rok 1995 przynosi nam arcyciekawą płytkę w wykonaniu wielkiego Davida G. i Co. Podwójny album koncertowy, zawierający na CD 1 najnowsze utwory z "The Division Bell", jak i garść starszych oraz prawdziwa gratka na CD 2 - cały "The Dark Side Of The Moon" + 3 bisy.

Na początek wygląd zewnętrzny. Dwie płytki wsunięte w doskonale zrobioną okładkę ze świetnymi zdjęciami (te kolory!) z trasy promującej "The Division Bell" i zapakowane w kartonowe pudełko z całkiem fajnym rysunkiem. Co ciekawe, w książeczce są wymienieni wszyscy muzycy wraz ze sprzętem jakiego używają oraz informacjami kiedy i gdzie się urodzili.

Pierwszą część koncertu otwiera "Shine On You Crazy Diamond" połączony w jedną całość (part 1 i część 2), zagrany znakomicie (zresztą jak cały album). Następny utwór to mała niespodzianka. "Astronomy Domine" napisane przez Barretta zostało naprawdę ciekawie zagrane w 28 lat od premiery. Dalej mamy przeplatane kawałki z "The Division Bell" i "A Momentary Lapse of Reason", wykonane raczej w standardowych wersjach, bez specjalnych improwizacji, Fajnie się słucha Watersowego "Hey You", a szczególnie "Another Brick In The Wall (Part Two)" z fajnie zagranym wstępem i świetnym solo. Warty uwagi jest "Sorrow" (który kończy się podobnie jak zaczyna - czego brakowało w studyjnej wersji), choć wydaje mi się, że stracił na swym "ciężarze".

Druga płyta to zagrane w całości "The Dark Side Of The Moon" z różnymi ciekawymi dodatkami i improwizacjami (szczególnie "Money"). Pięknie też wypada "The Great Gig In The Sky" z wokalnymi popisami pań z chórku. "Money" jest naprawdę powalający wraz ze świetną partią Dicka Parry na saksofonie i małą improwizacją całego składu w środku utworu. "Ciemna Strona..." kończy się bardzo ciekawie, choć praktycznie tak, jak na albumie i następują podziękowania... Chwila ciszy i grają jeszcze "Wish You Were Here" odśpiewane wraz z publicznością oraz dwa numery z "The Wall". Mowa o "Comfortably Numb" (z chyba jedną z najlepszych solówek, jakie zagrał Gilmour), które powala swym klimatem i chce się, żeby ten kawałek nigdy się nie skończył, oraz wykrzyczanym wraz z Guyem Prattem "Run Like Hell", do którego wprowadzają nas chore dźwięki z gitary Gilmoura.

Na koniec polecam jeszcze oglądnięcie "Pulse" na wideo. Zestaw jest prawie taki sam (brakuje parę kawałków, ale za to jest "One Of These Days"), ale z wizją przeżywa się ten koncert po stokroć lepiej.