Stronka ta dedykowana jest ważnym dla mnie osobom: Robertowi, Mirkowi oraz Darkowi i jego rodzinie oraz mojej własnej, która wspierała mnie, a czasem doradzała mi często jak mam postępować w stosunku do moich zainteresowań oraz jak rozwijać moje zainteresowania muzyką. Dziękuję rownież mim znajomym którzy mi doradzali, mimo, że czasami się z nimi nie zgadzałem, byłem im wdzięczny za krytykę która mi pomogła i nadal pomaga w dążeniu do spełnienia marzeń i nietylko. Dla nich wszystkich wilkie dzięki. To dzięki nim zrozumiałem czym jest muzyka rockowa, i co znaczą te dwa niby nic nie znaczące dla zwykłego człowieka słowa.

PINK FLOYD

      Ten zespół kojarzy mi się z latami dzieciństwa, kiedy to właśnie z tymi trzema (dziś dojrzałymi już) panami spędzałem czas oglądając THE WALL czy POMPEJE w upalne, letnie dni. Niestety wszyscy rozeszliśmy się na cztery stony świata i chyba tylko ja pozostałem z całej czwórki na straży tegoż oto dorobku kulturowego. Pomimio tego wszystkiego jestem im za to wdzięczny. Po tym wspaniałym okresie, latach dzieciństwa, beztroski pozostały mi jedynie wspomnienia. Lecz gdy zamknę oczy, widzę ich jak żywych i słyszę sączącą się w tle muzykę. Przynajmniej zostają człowiekowi wspomniena.

      Drogi czytelniku, internauto i fanie Pink Floyd.

   Mam nadzieję, że znajdziesz tu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące tego wałśnie zespołu. Mam również nadzieję, że zaspokoisz rządzę wiedzy o zespole i będziesz wracał na tą witrynę jak najczęściej. Miłej lektury życzy:

SOKRATES